Asus kannettavan tietokoneen TP201 / TP201SA yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen TP201 / TP201SA yhteensopiva akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-ATP201NB
56,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TP201
TP201SA
TP201SA-3G
Transformer Book Flip TP201
VivoBook Flip TP201SA
VivoBook Flip TP201SA-DB01T
VivoBook Flip TP201SA-FV0007T
VivoBook Flip TP201SA-FV0008T
VivoBook Flip TP201SA-FV0009T
VivoBook Flip TP201SA-FV0010T
VivoBook Flip TP201SA-FV0011T
VivoBook Flip TP201SA-FV0013T
VivoBook Flip TP201SA-FV0017T
VivoBook Flip TP201SA-FV0018T
VivoBook Flip TP201SA-FV0019T
VivoBook Flip TP201SA-FV0027D
VivoBook Flip TP201SA-FV0028D
TP201SA
TP201SA-3G
Transformer Book Flip TP201
VivoBook Flip TP201SA
VivoBook Flip TP201SA-DB01T
VivoBook Flip TP201SA-FV0007T
VivoBook Flip TP201SA-FV0008T
VivoBook Flip TP201SA-FV0009T
VivoBook Flip TP201SA-FV0010T
VivoBook Flip TP201SA-FV0011T
VivoBook Flip TP201SA-FV0013T
VivoBook Flip TP201SA-FV0017T
VivoBook Flip TP201SA-FV0018T
VivoBook Flip TP201SA-FV0019T
VivoBook Flip TP201SA-FV0027D
VivoBook Flip TP201SA-FV0028D
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02040000
B31N1536
B31N1536
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-ATP201NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159896 |
| Korvaa | B31N1536 / 0B200-02040000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 47.31Wh |
| Mitat | 201.55 x 161.40 x 6.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |