Asus kannettavan tietokoneen Taichi 21 / Taichi 21-CW001H yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Taichi 21 / Taichi 21-CW001H yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC320NB
42,95 €
35,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Taichi 21
Taichi 21-CW001H
Taichi 21-CW001P
Taichi 21-CW002H
Taichi 21-CW003H
Taichi 21-CW004H
Taichi 21-CW005
Taichi 21-DH51
Taichi 21-DH71
Taichi 21-CW001H
Taichi 21-CW001P
Taichi 21-CW002H
Taichi 21-CW003H
Taichi 21-CW004H
Taichi 21-CW005
Taichi 21-DH51
Taichi 21-DH71
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C32-TAICHI21
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUC320NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170655 |
| Korvaa | C32-TAICHI21 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 34.41Wh |
| Mitat | 283.74 x 103.30 x 9.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |