Asus kannettavan tietokoneen Q505UA / Q505UA-BI5T7 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Q505UA / Q505UA-BI5T7 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF561NB
62,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q505UA
Q505UA-BI5T7
Q505UA-BI5T9
Q525UA
Q525UA-BI7T9
UX561UA
UX561UA-1A
UX561UA-1B
UX561UA-2G
UX561UA-8G
UX561UA-BO004T
UX561UA-BO005R
UX561UA-BO008R
UX561UA-BO008T
UX561UA-BO009R
UX561UA-BO020R
UX561UA-BO021R
UX561UA-BO039T
UX561UA-BO049T
UX561UA-BO051T
UX561UA-BO052T
UX561UA-BO056T
UX561UA-SB51-CB
UX561UN
UX561UN-1A
UX561UN-1B
UX561UN-AX8503T
UX561UN-BO003T
UX561UN-BO004T
UX561UN-BO005T
UX561UN-BO011R
UX561UN-BO013R
UX561UN-BO013T
UX561UN-BO017T
UX561UN-BO018T
UX561UN-BO026R
UX561UN-BO035R
UX561UN-BO045T
Zenbook Flip UX561U
Zenbook Flip UX561UA
ZenBook Flip UX561UA-BO003T
ZenBook Flip UX561UN
ZenBook Flip UX561UN-BO006T
ZenBook Flip UX561UN-BO011T
ZenBook Flip UX561UN-BO012T
Q505UA-BI5T7
Q505UA-BI5T9
Q525UA
Q525UA-BI7T9
UX561UA
UX561UA-1A
UX561UA-1B
UX561UA-2G
UX561UA-8G
UX561UA-BO004T
UX561UA-BO005R
UX561UA-BO008R
UX561UA-BO008T
UX561UA-BO009R
UX561UA-BO020R
UX561UA-BO021R
UX561UA-BO039T
UX561UA-BO049T
UX561UA-BO051T
UX561UA-BO052T
UX561UA-BO056T
UX561UA-SB51-CB
UX561UN
UX561UN-1A
UX561UN-1B
UX561UN-AX8503T
UX561UN-BO003T
UX561UN-BO004T
UX561UN-BO005T
UX561UN-BO011R
UX561UN-BO013R
UX561UN-BO013T
UX561UN-BO017T
UX561UN-BO018T
UX561UN-BO026R
UX561UN-BO035R
UX561UN-BO045T
Zenbook Flip UX561U
Zenbook Flip UX561UA
ZenBook Flip UX561UA-BO003T
ZenBook Flip UX561UN
ZenBook Flip UX561UN-BO006T
ZenBook Flip UX561UN-BO011T
ZenBook Flip UX561UN-BO012T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02650100
C31N1703
C31N1703
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUF561NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,52 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155744 |
| Korvaa | C31N1703 / 0B200-02650100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 51.84Wh |
| Mitat | 204.90 x 142.00 x 6.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |