Asus kannettavan tietokoneen Q501L / Q501LA yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Q501L / Q501LA yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUQ501NB
83,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q501L
Q501LA
Q501LA-BBI5T03
Q501LA-BSI5T19
Q501LA
Q501LA-BBI5T03
Q501LA-BSI5T19
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-00430100
C41-N541
N54PNC3
C41-N541
N54PNC3
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUQ501NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096078 |
| Korvaa | C41-N541 / 0B200-00430100 / N54PNC3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 66.6Wh |
| Mitat | 209.24 X 197.10 X 7.26mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |