Asus kannettavan tietokoneen NovaGo TP370QL / NovaGo TP370QL-EL002T yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen NovaGo TP370QL / NovaGo TP370QL-EL002T yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP370NB
97,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NovaGo TP370QL
NovaGo TP370QL-EL002T
NovaGo TP370QL-EL019T
TP370
TP370QL
TP370QL-4G64G
TP370QL-6G128G
TP370QL-EL001T
TP370QL-EL002T
TP370QL-EL003T
TP370QL-EL004T
NovaGo TP370QL-EL002T
NovaGo TP370QL-EL019T
TP370
TP370QL
TP370QL-4G64G
TP370QL-6G128G
TP370QL-EL001T
TP370QL-EL002T
TP370QL-EL003T
TP370QL-EL004T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02810000
0B200-02810100
C41N1718
C41PSJH
0B200-02810100
C41N1718
C41PSJH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUP370NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154150 |
| Korvaa | C41N1718 / 0B200-02810000 / 0B200-02810100 / C41PSJH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 50.82Wh |
| Mitat | 291.45 x 145.20 x 3.50mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |