Asus kannettavan tietokoneen GX531 / GX531GM yhteensopiva akku 3050mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen GX531 / GX531GM yhteensopiva akku 3050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX531NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GX531
GX531GM
GX531GS
GX531GX
ROG Zephyrus S GX531
ROG Zephyrus S GX531GM
ROG Zephyrus S GX531GM-BH71
ROG Zephyrus S GX531GM-DH74
ROG Zephyrus S GX531GM-ES005R
ROG Zephyrus S GX531GM-ES005T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES009R
ROG Zephyrus S GX531GM-ES013T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES028T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES036T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES037T
ROG Zephyrus S GX531GS
ROG Zephyrus S GX531GS-AH76
ROG Zephyrus S GX531GX-ES002T
ROG Zephyrus S GX531GX-ES008R
ROG Zephyrus S GX531GX-ES015T
ROG Zephyrus S GX531GX-ES018T
ROG Zephyrus S GX531GX-ES036R
ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ042T
ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ044T
ROG Zephyrus S GX531GXR-ES007T
ROG Zephyrus S GX531GXR-ES010R
ROG Zephyrus S GX531GXR-ES016T
ROG Zephyrus S GX531GX-XS74
ROG Zephyrus S GX531GX-XS76
Zephyrus S GX531
Zephyrus S GX531GM
Zephyrus S GX531GS
Zephyrus S GX531GX
GX531GM
GX531GS
GX531GX
ROG Zephyrus S GX531
ROG Zephyrus S GX531GM
ROG Zephyrus S GX531GM-BH71
ROG Zephyrus S GX531GM-DH74
ROG Zephyrus S GX531GM-ES005R
ROG Zephyrus S GX531GM-ES005T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES009R
ROG Zephyrus S GX531GM-ES013T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES028T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES036T
ROG Zephyrus S GX531GM-ES037T
ROG Zephyrus S GX531GS
ROG Zephyrus S GX531GS-AH76
ROG Zephyrus S GX531GX-ES002T
ROG Zephyrus S GX531GX-ES008R
ROG Zephyrus S GX531GX-ES015T
ROG Zephyrus S GX531GX-ES018T
ROG Zephyrus S GX531GX-ES036R
ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ042T
ROG Zephyrus S GX531GXR-AZ044T
ROG Zephyrus S GX531GXR-ES007T
ROG Zephyrus S GX531GXR-ES010R
ROG Zephyrus S GX531GXR-ES016T
ROG Zephyrus S GX531GX-XS74
ROG Zephyrus S GX531GX-XS76
Zephyrus S GX531
Zephyrus S GX531GM
Zephyrus S GX531GS
Zephyrus S GX531GX
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03020000
C41N1805
C41N1805
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX531NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165910 |
| Korvaa | C41N1805 / 0B200-03020000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 46.97Wh |
| Mitat | 293.20 x 108.50 x 4.50mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |