Asus kannettavan tietokoneen FA506IV / FA566IV yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen FA506IV / FA566IV yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX506NB
76,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FA506IV
FA566IV
FA706IU
FX506
FX506IV
FX566IV
FX706IU
FX766IU
ROG Zephyrus Duo 15 GX550
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-H
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-X
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LXS
TUF A15 FA506QR 2021
TUF A15 FX506IU
TUF A17 FA706IU
TUF A17 FA706IU-AS76
TUF Gaming A15 FA506
TUF Gaming A15 FA506IV
TUF Gaming A15 FA506IV-916512B
TUF Gaming A15 FA506IV-AL011T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL032T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL064T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL173T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL991T
TUF Gaming A15 FA506IV-HN185TS
TUF Gaming A15 FA506IV-HN203
TUF Gaming A15 FA506IV-HN223T
TUF Gaming A15 FA506IV-HN256
TUF Gaming A15 FA506IV-HN337TU
TUF Gaming A15 FA506IV-R9R2060
TUF Gaming A15 Fortress Gray
TUF Gaming A17 FA706IU
TUF Gaming A17 FA706IU-H7015T
TUF Gaming A17 FA706IU-H7022T
TUF GAMING A17 FA706IU-H7099T
TUF Gaming A17 FA706IU-H7101T
TUF Gaming A17 FA706IU-H7153
TUF Gaming F15 FX506
TUF Gaming F15 FX506LU
TUF506IV
TUF566IV
TUF706IU
TUF766IU
FA566IV
FA706IU
FX506
FX506IV
FX566IV
FX706IU
FX766IU
ROG Zephyrus Duo 15 GX550
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-H
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LWS-X
ROG Zephyrus Duo 15 GX550LXS
TUF A15 FA506QR 2021
TUF A15 FX506IU
TUF A17 FA706IU
TUF A17 FA706IU-AS76
TUF Gaming A15 FA506
TUF Gaming A15 FA506IV
TUF Gaming A15 FA506IV-916512B
TUF Gaming A15 FA506IV-AL011T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL032T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL064T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL173T
TUF Gaming A15 FA506IV-AL991T
TUF Gaming A15 FA506IV-HN185TS
TUF Gaming A15 FA506IV-HN203
TUF Gaming A15 FA506IV-HN223T
TUF Gaming A15 FA506IV-HN256
TUF Gaming A15 FA506IV-HN337TU
TUF Gaming A15 FA506IV-R9R2060
TUF Gaming A15 Fortress Gray
TUF Gaming A17 FA706IU
TUF Gaming A17 FA706IU-H7015T
TUF Gaming A17 FA706IU-H7022T
TUF GAMING A17 FA706IU-H7099T
TUF Gaming A17 FA706IU-H7101T
TUF Gaming A17 FA706IU-H7153
TUF Gaming F15 FX506
TUF Gaming F15 FX506LU
TUF506IV
TUF566IV
TUF706IU
TUF766IU
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03590000
B0B200-03620000
C41N1906
C41N1906-1
B0B200-03620000
C41N1906
C41N1906-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX506NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163053 |
| Korvaa | C41N1906 / C41N1906-1 / 0B200-03590000 / B0B200-03620000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 86.24Wh |
| Mitat | 287.36 x 85.90 x 9.10mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |