Asus kannettavan tietokoneen ExpertBook P2 P2451 / ExpertBook P2 P2451FA-EB0091R yhteensopiva akku 4155mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ExpertBook P2 P2451 / ExpertBook P2 P2451FA-EB0091R yhteensopiva akku 4155mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP200NB
91,95 €
75,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ExpertBook P2 P2451
ExpertBook P2 P2451FA-EB0091R
ExpertBook P2 P2451FA-EB0096R
ExpertBook P2 P2451FA-EB0352R
ExpertBook P2 P2451FA-EB0354R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0008
ExpertBook P2 P2451FA-EK0009
ExpertBook P2 P2451FA-EK0029R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0031R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0047
ExpertBook P2 P2451FA-EK0100R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0174
ExpertBook P2 P2451FA-EK0229T
ExpertBook P2 P2451FA-EK0261
ExpertBook P2 P2451FA-EK0261R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0261T
ExpertBook P2 P2451FA-EK0335R
ExpertBook P2 P2451FB
ExpertBook P2451FA-1A
ExpertBook P2451FB-1A
ExportBook P2 P2451FA
ExpertBook P2 P2451FA-EB0091R
ExpertBook P2 P2451FA-EB0096R
ExpertBook P2 P2451FA-EB0352R
ExpertBook P2 P2451FA-EB0354R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0008
ExpertBook P2 P2451FA-EK0009
ExpertBook P2 P2451FA-EK0029R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0031R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0047
ExpertBook P2 P2451FA-EK0100R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0174
ExpertBook P2 P2451FA-EK0229T
ExpertBook P2 P2451FA-EK0261
ExpertBook P2 P2451FA-EK0261R
ExpertBook P2 P2451FA-EK0261T
ExpertBook P2 P2451FA-EK0335R
ExpertBook P2 P2451FB
ExpertBook P2451FA-1A
ExpertBook P2451FB-1A
ExportBook P2 P2451FA
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03670000
B31N1909
B31N1909
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUP200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160373 |
| Korvaa | B31N1909 / 0B200-03670000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4155mAh / 47.37Wh |
| Mitat | 199.60 x 105.00 x 7.42mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |