Asus kannettavan tietokoneen E402BA / E402BA-1R yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen E402BA / E402BA-1R yhteensopiva akku 4700mAh
In stock
- SKU
- CS-AUL402NB
55,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E402BA
E402BA-1R
E402BA-2A
E402BA-2B
E402BA-fa010T
E402BA-fa036T
E402BA-fa040T
E402BA-fa041T
E402BA-fa042T
E402BA-fa104T
E402BA-fa124T
E402BA-fa156T
E402BA-fa159T
E402BA-GA003T
E402BA-GA011T
E402BA-GA015T
E402BA-GA035T
E402BA-GA131T
E402BA-GA147T
E402BA-GA149T
E402BA-GA162T
E402BA-GA209T
E402BA-GA211T
E402BP
E402BP-1R
E402BP-2A
E402BP-2B
E402BP-F1
E402BP-GA024T
F402BA
F402BA-EB91
F402BA-EB94
F402BA-FA019T
F402BA-FA020T
F402BP
L402BA
L402BP
R417BA
R417BA-FA025T
R417BA-FA107T
R417BA-FA160T
R417BA-FA182T
R417BP
R417BP-FA013T
VivoBook E402BA
VivoBook E402BA-FA010T
VivoBook E402BA-FA036T
VivoBook E402BA-FA042T
Vivobook E402Ba-Fa104T
VivoBook E402BA-FA124T
VivoBook E402BA-FA156T
VivoBook E402BA-GA001T
VivoBook E402BA-GA003T
VivoBook E402BA-GA011T
VivoBook E402BA-GA015T
VivoBook E402BA-GA035T
VivoBook E402BA-GA209T
Vivobook E402BA-GA211T
VivoBook E402BP
VivoBook E402BP-GA024T
VivoBook R417BA-FA025T
VivoBook R417BA-FA107T
VivoBook R417BA-FA160T
VivoBook R417BA-FA182T
VivoBook R417BP-FA013T
VivoBook X402BA-FA179T
X402BA
X402BP
X402BP-GA054T
E402BA-1R
E402BA-2A
E402BA-2B
E402BA-fa010T
E402BA-fa036T
E402BA-fa040T
E402BA-fa041T
E402BA-fa042T
E402BA-fa104T
E402BA-fa124T
E402BA-fa156T
E402BA-fa159T
E402BA-GA003T
E402BA-GA011T
E402BA-GA015T
E402BA-GA035T
E402BA-GA131T
E402BA-GA147T
E402BA-GA149T
E402BA-GA162T
E402BA-GA209T
E402BA-GA211T
E402BP
E402BP-1R
E402BP-2A
E402BP-2B
E402BP-F1
E402BP-GA024T
F402BA
F402BA-EB91
F402BA-EB94
F402BA-FA019T
F402BA-FA020T
F402BP
L402BA
L402BP
R417BA
R417BA-FA025T
R417BA-FA107T
R417BA-FA160T
R417BA-FA182T
R417BP
R417BP-FA013T
VivoBook E402BA
VivoBook E402BA-FA010T
VivoBook E402BA-FA036T
VivoBook E402BA-FA042T
Vivobook E402Ba-Fa104T
VivoBook E402BA-FA124T
VivoBook E402BA-FA156T
VivoBook E402BA-GA001T
VivoBook E402BA-GA003T
VivoBook E402BA-GA011T
VivoBook E402BA-GA015T
VivoBook E402BA-GA035T
VivoBook E402BA-GA209T
Vivobook E402BA-GA211T
VivoBook E402BP
VivoBook E402BP-GA024T
VivoBook R417BA-FA025T
VivoBook R417BA-FA107T
VivoBook R417BA-FA160T
VivoBook R417BA-FA182T
VivoBook R417BP-FA013T
VivoBook X402BA-FA179T
X402BA
X402BP
X402BP-GA054T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-01400600
2ICP7/49/91
C21N1618
2ICP7/49/91
C21N1618
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUL402NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156444 |
| Korvaa | C21N1618 / 0B200-01400600 / 2ICP7/49/91 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 36.19Wh |
| Mitat | 230.74 x 71.10 x 7.20mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |