Asus kannettavan tietokoneen E202SA / E202SA Serie yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen E202SA / E202SA Serie yhteensopiva akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUS202NB
57,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E202SA
E202SA Serie
E202SA-1A
E202SA-1B
E202SA-1D
E202SA-1E
E202SA-7A
E202SA-7B
E202SA-FD0011T
E202SA-FD0012T
E202SA-FD0091T
EeeBook E202SA
EeeBook E202SA-FD0011T
EeeBook E202SA-FD0012T
R206SA
E202SA Serie
E202SA-1A
E202SA-1B
E202SA-1D
E202SA-1E
E202SA-7A
E202SA-7B
E202SA-FD0011T
E202SA-FD0012T
E202SA-FD0091T
EeeBook E202SA
EeeBook E202SA-FD0011T
EeeBook E202SA-FD0012T
R206SA
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-01690000
B31N1503
B31N1503
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUS202NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155560 |
| Korvaa | B31N1503 / 0B200-01690000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.17Wh |
| Mitat | 200.00 x 159.00 x 8.30mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |