Asus kannettavan tietokoneen C213NA / C403NA yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen C213NA / C403NA yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC403NB
65,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C213NA
C403NA
Chromebook C403NA
Chromebook C403NA-1A
Chromebook C403NA-FQ0004
Chromebook C403NA-FQ0005
Chromebook C403NA-FQ0010
Chromebook C403NA-FQ0015
Chromebook C403NA-FQ0017
Chromebook C403NA-FQ0019
Chromebook C403NA-FQ0020
Chromebook C403NA-FQ0034
Chromebook C403NA-YS02
Chromebook Flip C213
Chromebook Flip C213NA
Chromebook Flip C213NA-0041AN3
Chromebook Flip C213NA-0041AN3
Chromebook Flip C213NA-BU0033
Chromebook Flip C213NA-BU0033-
Chromebook Flip C213NA-BU0039
Chromebook Flip C213NA-BU0048
Chromebook Flip C213NA-BW0024
Chromebook Flip C213NA-BW0026
Chromebook Flip C213NA-BW0034
Chromebook Flip C213NA-BW0034-
Chromebook Flip C213NA-BW0045
Chromebook Flip C213SA
Chromebook Flip C213SA-YS02
C403NA
Chromebook C403NA
Chromebook C403NA-1A
Chromebook C403NA-FQ0004
Chromebook C403NA-FQ0005
Chromebook C403NA-FQ0010
Chromebook C403NA-FQ0015
Chromebook C403NA-FQ0017
Chromebook C403NA-FQ0019
Chromebook C403NA-FQ0020
Chromebook C403NA-FQ0034
Chromebook C403NA-YS02
Chromebook Flip C213
Chromebook Flip C213NA
Chromebook Flip C213NA-0041AN3
Chromebook Flip C213NA-0041AN3
Chromebook Flip C213NA-BU0033
Chromebook Flip C213NA-BU0033-
Chromebook Flip C213NA-BU0039
Chromebook Flip C213NA-BU0048
Chromebook Flip C213NA-BW0024
Chromebook Flip C213NA-BW0026
Chromebook Flip C213NA-BW0034
Chromebook Flip C213NA-BW0034-
Chromebook Flip C213NA-BW0045
Chromebook Flip C213SA
Chromebook Flip C213SA-YS02
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02440100
0B200-03320000
C22N1626
C22N1626-1
0B200-03320000
C22N1626
C22N1626-1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUC403NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164838 |
| Korvaa | C22N1626 / 0B200-02440100 / 0B200-03320000 / C22N1626-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 45.43Wh |
| Mitat | 251.52 x 96.00 x 4.92mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |