Asus kannettavan tietokoneen C101PA / Chromebook Flip C101PA yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen C101PA / Chromebook Flip C101PA yhteensopiva akku 4850mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC101NB
64,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C101PA
Chromebook Flip C101PA
Chromebook Flip C101PA-DB02
Chromebook Flip C101PA-DS04
Chromebook Flip C101PA-FS002
Chromebook Flip C101PA-OP1
Chromebook Flip C101PA
Chromebook Flip C101PA-DB02
Chromebook Flip C101PA-DS04
Chromebook Flip C101PA-FS002
Chromebook Flip C101PA-OP1
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02460000
C21N1627
C21N1627
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUC101NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159582 |
| Korvaa | C21N1627 / 0B200-02460000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 37.35Wh |
| Mitat | 182.00 x 102.00 x 3.40mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |