Asus kannettavan tietokoneen BR1100CKA / BR1100FKA yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen BR1100CKA / BR1100FKA yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB150NB
70,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BR1100CKA
BR1100FKA
Expertbook B1 B1400ceae
Expertbook B1 B1400ceae-51ehdp
Expertbook B1 B1500 90nx0441-m
Expertbook B1 B1500 90nx0441-m
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500cea-x
Expertbook B1 B1500 M02980
Expertbook B1 B1500c
Expertbook B1 B1500ceae
Expertbook B1 B1500ceae-bq0931
Expertbook B1 B1500ceae-ej1020
Expertbook B1 B1500ceae-ej1029
Expertbook B1500C
BR1100FKA
Expertbook B1 B1400ceae
Expertbook B1 B1400ceae-51ehdp
Expertbook B1 B1500 90nx0441-m
Expertbook B1 B1500 90nx0441-m
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500ceae-
Expertbook B1 B1500 B1500cea-x
Expertbook B1 B1500 M02980
Expertbook B1 B1500c
Expertbook B1 B1500ceae
Expertbook B1 B1500ceae-bq0931
Expertbook B1 B1500ceae-ej1020
Expertbook B1 B1500ceae-ej1029
Expertbook B1500C
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03760000
B31N1915
C31N1915
B31N1915
C31N1915
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUB150NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174028 |
| Korvaa | 0B200-03760000 / B31N1915 / C31N1915 / C31N2015 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 40.43Wh |
| Mitat | 281.75 x 74.10 x 5.60mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |