Asus kannettavan tietokoneen B9450FA-BM0160R / B9450FA-BM0161R yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen B9450FA-BM0160R / B9450FA-BM0161R yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB900NB
91,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
B9450FA-BM0160R
B9450FA-BM0161R
B9450FA-BM0162R
B9450FA-BM0163R
B9450FA-BM0165R
B9450FA-BM0193R
B9450FA-BM0194R
B9450FA-BM0306R
B9450FA-BM0367R
B9450FA-BM0370R
B9450FA-XS79
ExpertBook B9450
ExpertBook B9450FA
ExpertBook B9450FA-BM0252R
ExpertBook B9450FA-XS74
B9450FA-BM0161R
B9450FA-BM0162R
B9450FA-BM0163R
B9450FA-BM0165R
B9450FA-BM0193R
B9450FA-BM0194R
B9450FA-BM0306R
B9450FA-BM0367R
B9450FA-BM0370R
B9450FA-XS79
ExpertBook B9450
ExpertBook B9450FA
ExpertBook B9450FA-BM0252R
ExpertBook B9450FA-XS74
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03560100
C41N1903
C41N1903
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUB900NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160441 |
| Korvaa | C41N1903 / 0B200-03560100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 64.68Wh |
| Mitat | 284.66 x 105.00 x 5.70mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |