Asus kannettavan tietokoneen B9450 / B9450F yhteensopiva akku 4155mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen B9450 / B9450F yhteensopiva akku 4155mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB945NB
83,95 €
67,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
B9450
B9450F
B9450FA
ExpertBook B9 B9450FA
ExpertBook B9 B9450FA-BM0165R
ExpertBook B9 B9450FA-BM0193R
ExpertBook B9 B9450FA-BM0280R
B9450F
B9450FA
ExpertBook B9 B9450FA
ExpertBook B9 B9450FA-BM0165R
ExpertBook B9 B9450FA-BM0193R
ExpertBook B9 B9450FA-BM0280R
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03560000
C21N1903
C21N1903
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUB945NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160434 |
| Korvaa | C21N1903 / 0B200-03560000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4155mAh / 31.99Wh |
| Mitat | 232.00 x 103.70 x 5.00mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |