Asus GL703GM, ROG Strix GL703GM, ROG Strix GL703GM Scar Edition akku 4800mAh
calcActive())">
Asus GL703GM, ROG Strix GL703GM, ROG Strix GL703GM Scar Edition akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUL703NB
109,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
GL703GM
ROG Strix GL703GM
ROG Strix GL703GM Scar Edition
ROG STRIX S7BS
ROG STRIX S7BS8750
Strix GL703GM-DS74
ROG Strix GL703GM
ROG Strix GL703GM Scar Edition
ROG STRIX S7BS
ROG STRIX S7BS8750
Strix GL703GM-DS74
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C41N1716
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUL703NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139775 |
| Korvaa | C41N1716 / 0B200-02770000 / C41PqPH / OB200-02770000M / OB200-02770000P |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 73.92Wh |
| Mitat | 285.00 x 97.20 x 10.00mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |