Asus G750 Akku 4800 mAh
calcActive())">
Käy malleihin ASUS
- G750
- G750J
- G750JH
- G750JM
- G750JS
- G750JW
- G750JX
- G750JZ
- ROG G750
- ROG G750J
- ROG G750JH
- ROG G750JM
- ROG G750JS
- ROG G750JW
- ROG G750JX
- ROG G750JZ
Korvaa akun koodilla:
- A42-G750
Tarvikeakku asus mm. Asus G750 kannettavaan.
| SKU | CS-AUG750NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135913 |
| Mitat | 139.45 x 70.24 x 39.50mm |
| Korvaa | A42-G750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 71.04Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |