Asus G501 / G601J / C41N1416 akku 3700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
G501
G601J
G60JW4720
N501JW-1A
N501JW-1B
N501JW-2A
N501JW-2B
G601J
G60JW4720
N501JW-1A
N501JW-1B
N501JW-2A
N501JW-2B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01250100
C41N1416
C41N1416
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUN501NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136125 |
| Korvaa | C41N1416 / 0B200-01250100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 56.24Wh |
| Mitat | 253.96 x 100.28 x 10.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |