Asus FX570UD, FX570ZD, K570UD akku 4050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
FX570UD
FX570ZD
K570UD
K570ZD
R570UD
R570ZD
X570
X570DD
X570UD
X570ZD
FX570ZD
K570UD
K570ZD
R570UD
R570ZD
X570
X570DD
X570UD
X570ZD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-02850000
B31N1723
B31N1723
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUX570NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147961 |
| Korvaa | B31N1723 / 0B200-02850000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.17Wh |
| Mitat | 249.42 x 124.60 x 8.82mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |