Asus FX-PLUS, GL552, GL552J akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
FX-PLUS
GL552
GL552J
GL552JX
ROG FX-PLUS
ROG GL552J
ROG GL552JX
ROG ZX50
ROG ZX50J
ROG ZX50JX
ZX50
ZX50J
ZX50JX
GL552
GL552J
GL552JX
ROG FX-PLUS
ROG GL552J
ROG GL552JX
ROG ZX50
ROG ZX50J
ROG ZX50JX
ZX50
ZX50J
ZX50JX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
A41N1424
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUX522NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117209 |
| Korvaa | A41N1424 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 268.60 x 37.42 x 20.66mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |