Asus F450LD4210, F455L, F455LD akku 5000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
F450LD4210
F455L
F455LD
F455L
F455LD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C21N1401
PP21AT149Q-1
PP21AT149Q-1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX455NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098713 |
| Mitat | 178.74 x 83.68 x 9.60mm |
| Korvaa | PP21AT149Q-1 / C21N1409 / 0B200-01130200 / 0B200-01040000 / 0B200-01040100 / 0B200-01040200 / 0B200-01040300 / 0B200-01320000 / 0B200-01320100 / 0B200-01320200 / 0B200-01320300 / 0B200-01320400 / 0B200-01320500 / 0B200-01320600 / C21IN401 / C21INI401 / C2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 38Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |