Asus Eee PC S101H, Eee PC 1002, Eee PC 1002HA, Eee PC 1002HA-BLK006X, Eee PC 1002HA-BLK006X, Eee PC EPC1002HA-BLK013K akku 4200 mAh - Valkoinen
calcActive())">
Asus Eee PC S101H, Eee PC 1002, Eee PC 1002HA, Eee PC 1002HA-BLK006X, Eee PC 1002HA-BLK006X, Eee PC EPC1002HA-BLK013K akku 4200 mAh - Valkoinen
In stock
- SKU
- CS-AUP21NT
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC S101H
Eee PC 1002
Eee PC 1002HA
Eee PC 1002HA-BLK006X
Eee PC 1002HA-BLK006X
Eee PC EPC1002HA-BLK013K
S101H-BLK042X
S101H-BRN043X
S101H-CHP035X
S101H-PIK025X
Eee PC 1002
Eee PC 1002HA
Eee PC 1002HA-BLK006X
Eee PC 1002HA-BLK006X
Eee PC EPC1002HA-BLK013K
S101H-BLK042X
S101H-BRN043X
S101H-CHP035X
S101H-PIK025X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
AP21-1002HA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP21NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027720 |
| Mitat | 141.22 x 74.08 x 17.72mm |
| Korvaa | AP21-1002HA |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.08Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |