Asus Eee PC S101, EPCS101-BPN003X akku 9800 mAh
calcActive())">
Asus Eee PC S101, EPCS101-BPN003X akku 9800 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP22HB
79,95 €
39,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Eee PC S101
EPCS101-BPN003X
EPCS101-BPN003X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
AP22-U1001
B2
YS1
890AAQ566970
07GO16003555M
B2
YS1
890AAQ566970
07GO16003555M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP22HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025993 |
| Mitat | 238.44 x 67.46 x 20.45mm |
| Korvaa | AP22-U1001 / B2 / YS1 / 890AAQ566970 / 07GO16003555M / AP22-U100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 9800mAh / 72.52Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |