Asus E502M, E502MA, Eee Book E502MA akku 4050mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
E502M
E502MA
Eee Book E502MA
Eeebook E502MA-XX0004D
Eeebook E502MA-XX0016T
Eeebook E502MA-XX0020T
Eeebook E502MA-XX0069T
Eeebook E502MA-XX0078T
EeeBook E502MA-XX0079B
E502MA
Eee Book E502MA
Eeebook E502MA-XX0004D
Eeebook E502MA-XX0016T
Eeebook E502MA-XX0020T
Eeebook E502MA-XX0069T
Eeebook E502MA-XX0078T
EeeBook E502MA-XX0079B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01430000
B31N1427
B31N1427
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUE502NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136132 |
| Korvaa | B31N1427 / 0B200-01430000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.17Wh |
| Mitat | 232.58 x 185.24 x 6.72mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |