Asus E402MA, EeeBook E402MA, EeeBook E402MA-WX0001H akku 4100mAh
calcActive())">
Asus E402MA, EeeBook E402MA, EeeBook E402MA-WX0001H akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-AUE420NB
80,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
E402MA
EeeBook E402MA
EeeBook E402MA-WX0001H
EeeBook E402MA-WX0002T
EeeBook E402MA-WX0018H
EeeBook E402MA
EeeBook E402MA-WX0001H
EeeBook E402MA-WX0002T
EeeBook E402MA-WX0018H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01400100
B31N1425
B31N1425
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUE420NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134329 |
| Korvaa | B31N1425 / 0B200-01400100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 46.74Wh |
| Mitat | 211.15 x 166.72 x 6.70mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |