Asus Chromebook Flip C434 akku 4050 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook Flip C434
C434TA-AI0041
C434TA-E10013
C434TA-AI0045
C434TA-DS384T
Chromebook Flip C434TA-1A
Chromebook Flip C434TA-AI0264
C434TA-DSM4T
C434TA-AI0108
C434TA-DS584
C434TA-AI0080
C434TA
C434TA-AI0095
Chromebook Flip C434TA-DSM4T
C434TA-DS588T
Chromebook Flip C434TA-E10013
C434TA-DS384
Chromebook Flip C434TA
C434TA-AI0041
C434TA-E10013
C434TA-AI0045
C434TA-DS384T
Chromebook Flip C434TA-1A
Chromebook Flip C434TA-AI0264
C434TA-DSM4T
C434TA-AI0108
C434TA-DS584
C434TA-AI0080
C434TA
C434TA-AI0095
Chromebook Flip C434TA-DSM4T
C434TA-DS588T
Chromebook Flip C434TA-E10013
C434TA-DS384
Chromebook Flip C434TA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C31N1824
0B200-03290000
0B200-03290000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUC434NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165941 |
| Mitat | 291.80 x 109.60 x 4.60mm |
| Korvaa | C31N1824 / 0B200-03290000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.78Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |