Asus Chromebook C202, Chromebook C202SA, Chromebook C202SA-2A akku 4900mAh
calcActive())">
Asus Chromebook C202, Chromebook C202SA, Chromebook C202SA-2A akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC202NB
94,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook C202
Chromebook C202SA
Chromebook C202SA-2A
Chromebook C202SA
Chromebook C202SA-2A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01990000
C21N1530
C21N1530
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUC202NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134886 |
| Korvaa | C21N1530 / 0B200-01990000 / 0B200-02670000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 229.75 x 163.05 x 7.04mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |