Asus C300MA-DB01, Chromebook C300, Chromebook C300M akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus C300MA-DB01, Chromebook C300, Chromebook C300M akku 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUC300NB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
C300MA-DB01
Chromebook C300
Chromebook C300M
Chromebook C300
Chromebook C300M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-01010000
B31N1346
B31N1346
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUC300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105909 |
| Mitat | 268.58 x 105.47 x 6.60 mm |
| Korvaa | B31N1346 / 0B200-01010000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |