Asus B8430UA, B8430UA-0071A6200U, B8430UA-FA0200E akku 4050mAh
calcActive())">
Asus B8430UA, B8430UA-0071A6200U, B8430UA-FA0200E akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUB403NB
94,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
B8430UA
B8430UA-0071A6200U
B8430UA-FA0200E
BU403-42
BU403UA
BU403UA-1A
BU403UA-FA0051E
BU403UA-TR761SD
P5430
P5430U
P5430UA
PU403UA
PU403UF
B8430UA-0071A6200U
B8430UA-FA0200E
BU403-42
BU403UA
BU403UA-1A
BU403UA-FA0051E
BU403UA-TR761SD
P5430
P5430U
P5430UA
PU403UA
PU403UF
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0B200-01730000
B31N1507
B31N1507
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUB403NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136088 |
| Korvaa | B31N1507 / 0B200-01730000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 44.96Wh |
| Mitat | 186.46 x 99.10 x 8.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |