Asus AsusPro Essential PU401LA, AsusPro PU401, AsusPro PU401LA akku 3950 mAh
calcActive())">
Asus AsusPro Essential PU401LA, AsusPro PU401, AsusPro PU401LA akku 3950 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP401NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
AsusPro Essential PU401LA
AsusPro PU401
AsusPro PU401LA
AsusPro PU401
AsusPro PU401LA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00470000
C31N1303
C31N1303
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP401NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098690 |
| Mitat | 292.50 x 72.34 x 11.18mm |
| Korvaa | C31N1303 / 0B200-00470000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 43.85Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |