Asus 450 / E451 / A32N1331 / A32N1332 akku 4800 mAh
calcActive())">
Asus 450 / E451 / A32N1331 / A32N1332 akku 4800 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUN133NB
99,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
450
450C
450CD
450V
450VB
E451
E451L
E451LA
E451LD
E551
E551J
E551JA
E551JD
E551JF
E551JH
E551L
E551LA
E551LD
E551LG
Pro450
Pro450C
Pro450CD
Pro450V
Pro450VB
PU450
PU450C
PU450CD
PU450V
PU450VB
PU451
PU451J
PU451JF
PU451JH
PU451L
PU451LA
PU451LD
PU550
PU550C
PU550CA
PU550CC
PU551
PU551J
PU551JA
PU551JD
PU551JF
PU551JH
PU551L
PU551LA
PU551LD
450C
450CD
450V
450VB
E451
E451L
E451LA
E451LD
E551
E551J
E551JA
E551JD
E551JF
E551JH
E551L
E551LA
E551LD
E551LG
Pro450
Pro450C
Pro450CD
Pro450V
Pro450VB
PU450
PU450C
PU450CD
PU450V
PU450VB
PU451
PU451J
PU451JF
PU451JH
PU451L
PU451LA
PU451LD
PU550
PU550C
PU550CA
PU550CC
PU551
PU551J
PU551JA
PU551JD
PU551JF
PU551JH
PU551L
PU551LA
PU551LD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32N1331
A32N1332
A32N1332
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUN133NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121732 |
| Mitat | 268.80 x 52.10 x 21.30 mm |
| Korvaa | A32N1331 / A32N1332 / 0B110-00280000 / 0B110-00280100 / 0B110-00280200 / 0B110-00280300 / 0B110-00320000 / 0B110-00320200 / 0B110-00320300 / 0B110-00320600 / 0B110-00320700 / A33N1332 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 51.84Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |