Asus A4, A4000, A4000D akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
A4
A4000
A4000D
A4000G
A4000Ga
A4000K
A4000Ka
A4000L
A4000S
A4D
A4G
A4Ga
A4K
A4Ka
A4L
A4S
A4000
A4000D
A4000G
A4000Ga
A4000K
A4000Ka
A4000L
A4000S
A4D
A4G
A4Ga
A4K
A4Ka
A4L
A4S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
70-N9X1B1000
90-N9X1B1000
A42-A4
90-N9X1B1000
A42-A4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUA4NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017509 |
| Korvaa | A42-A4 / 70-N9X1B1000 / 90-N9X1B1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 115.20 x 108.50 x 21.50mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |