Advent kannettavan tietokoneen T5 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Advent kannettavan tietokoneen T5 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-CLP650NB
78,95 €
Advent kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
T5
Korvattavat Advent kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Advent kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-CLP650NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155508 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 59.2Wh |
| Mitat | 221.64 x 99.10 x 15.10mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |