Advent 7084, 7091, 8000 akku 4400mAh 65.12Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Advent kannettavien tietokoneiden kanssa:
7084
7091
8000
Advent 7079
7091
8000
Advent 7079
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Advent kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
EM-G600L2S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-ADM800NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075868 |
| Korvaa | EM-G600L2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 272.60 x 44.35 x 31.22mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |