Acer TravelMate C213Tmi, TravelMate C203ETCi, TravelMate C210, TravelMate C200, TravelMate C215TMi, TravelMate C204Tmi akku 4400 mAh
calcActive())">
Acer TravelMate C213Tmi, TravelMate C203ETCi, TravelMate C210, TravelMate C200, TravelMate C215TMi, TravelMate C204Tmi akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AC215NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
TravelMate C213Tmi
TravelMate C203ETCi
TravelMate C210
TravelMate C200
TravelMate C215TMi
TravelMate C204Tmi
TravelMate C203ETCi
TravelMate C210
TravelMate C200
TravelMate C215TMi
TravelMate C204Tmi
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
LC.BTP03.013
3UR18650H-QC207
3UR18650F-3-QC151
3UR18650H-QC207
3UR18650F-3-QC151
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AC215NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024378 |
| Mitat | 202.70 x 48.80 x 21.80mm |
| Korvaa | LC.BTP03.013 / 3UR18650H-QC207 / 3UR18650F-3-QC151 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |