Acer TravelMate 8372, TravelMate 8372-7127, TravelMate 8372G akku 4400 mAh
calcActive())">
Acer TravelMate 8372, TravelMate 8372-7127, TravelMate 8372G akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AC8372NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
TravelMate 8372
TravelMate 8372-7127
TravelMate 8372G
TravelMate 8372-7127
TravelMate 8372G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AS10I5E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AC8372NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092582 |
| Mitat | 273.90 x 47.20 x 37.50mm |
| Korvaa | AS10I5E |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |