Acer Chromebook 11.6 / Chromebook C720 / Chromebook C720-2103 akku 3950 mAh
calcActive())">
Acer Chromebook 11.6 / Chromebook C720 / Chromebook C720-2103 akku 3950 mAh
In stock
- SKU
- CS-ACC720NB
67,95 €
62,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook 11.6"
Chromebook C720
Chromebook C720-2103
Chromebook C720
Chromebook C720-2103
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AP13J3K
AP13J3K(3ICP5/67/90)
AP13J4K
AP13J3K(3ICP5/67/90)
AP13J4K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACC720NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105886 |
| Mitat | 232.24 x 96.50 x 5.20 mm |
| Korvaa | AP13J3K / KT.00304.001 / AP13J3K(3ICP5/67/90) / AP13J4K / AP13J4K(3ICP5/65/88) / KT.00303.001 / KT.00303.011 / ZU12029-13020 / 31CP5/65/88 / 31CP5/67/90 / KT00304001 / AP13J7K / KT.00307.006 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 44.44Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |