Acer Aspire V5 122P, Aspire V5-122P akku 2640 mAh
calcActive())">
Acer Aspire V5 122P, Aspire V5-122P akku 2640 mAh
In stock
- SKU
- CS-ACV512NB
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire V5 122P
Aspire V5-122P
Aspire V5-122P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AC13C34
KT.00303.005
KT.00303.005
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACV512NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083283 |
| Mitat | 242.00 x 89.27 x 4.60mm |
| Korvaa | AC13C34 / KT.00303.005 / 31CP5/60/80 / 3ICP5/60/80 / 3UF426080-1-T1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2640mAh / 30.1Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |