Acer Aspire V17 Nitro, Aspire V17 Nitro BE, VN7-791G-792A akku 4400mAh
calcActive())">
Acer Aspire V17 Nitro, Aspire V17 Nitro BE, VN7-791G-792A akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-ACV170NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire V17 Nitro
Aspire V17 Nitro BE
VN7-791G-792A
VN7-792G
VN7-792G-74Q4
VN7-793G
VN7-793G-706L
Aspire V17 Nitro BE
VN7-791G-792A
VN7-792G
VN7-792G-74Q4
VN7-793G
VN7-793G-706L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
AC16A8N
KT.0040G.009
KT.0040G.009
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-ACV170NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135999 |
| Korvaa | AC16A8N / KT.0040G.009 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 66.88Wh |
| Mitat | 261.00 x 98.30 x 7.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |