Acer Aspire S7, Aspire S7 13", Aspre S7-391-6822 akku 4650 mAh
calcActive())">
Acer Aspire S7, Aspire S7 13", Aspre S7-391-6822 akku 4650 mAh
In stock
- SKU
- CS-ACS700NB
65,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire S7
Aspire S7 13"
Aspre S7-391-6822
Aspire S7 13"
Aspre S7-391-6822
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
2ICP3/65/114-2
AP12F3J
KT.00403.009
AP12F3J
KT.00403.009
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACS700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079156 |
| Mitat | 308.69 x 128.23 x 3.06mm |
| Korvaa | AP12F3J / KT.00403.009 / 2ICP3/65/114-2 / AP12F9J |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 34.41Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |