Acer Aspire S5-391-6495, Aspire S5, Aspire S5 -391-73514G12kk akku 2300 mAh
calcActive())">
Acer Aspire S5-391-6495, Aspire S5, Aspire S5 -391-73514G12kk akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-ACS500NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire S5-391-6495
Aspire S5
Aspire S5 -391-73514G12kk
Aspire S5
Aspire S5 -391-73514G12kk
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AICP4/67/90
AP11B3F
AP12B3F
AP11B3F
AP12B3F
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACS500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078999 |
| Mitat | 304.53 x 88.88 x 8.26mm |
| Korvaa | AP12B3F / BT.00403.022 / AICP4/67/90 / AP11B3F |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 34.04Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |