Acer Aspire S3-392G akku 6060 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire S3-392G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
1ICP5/60/80-2
1ICP6/60/78-2
AP13D3K
1ICP6/60/78-2
AP13D3K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACS392NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094852 |
| Mitat | 278.63 x 101.63 x 6.00 mm |
| Korvaa | 1ICP5/60/80-2, 1ICP6/60/78-2, AP13D3K |
| Kapasiteetti (mAh) | 6060 mAh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |