Acer Aspire P3-171, Aspire P3-171-3322Y2G06as, Aspire P3-171-6820 akku 5250 mAh
calcActive())">
Acer Aspire P3-171, Aspire P3-171-3322Y2G06as, Aspire P3-171-6820 akku 5250 mAh
In stock
- SKU
- CS-ACX313NB
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire P3-171
Aspire P3-171-3322Y2G06as
Aspire P3-171-6820
Aspire P3-171-3322Y2G06as
Aspire P3-171-6820
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AC13A3L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACX313NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098782 |
| Mitat | 242.20 x 102.42 x 4.61mm |
| Korvaa | AC13A3L / KT.00403.013 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5250mAh / 38.85Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |