Acer Aspire P3-131, Aspire P3-131-4602, Aspire P3-131-4833 akku 4750 mAh
calcActive())">
Acer Aspire P3-131, Aspire P3-131-4602, Aspire P3-131-4833 akku 4750 mAh
In stock
- SKU
- CS-ACP313NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Aspire P3-131
Aspire P3-131-4602
Aspire P3-131-4833
Aspire P3-131-4602
Aspire P3-131-4833
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:
AP13C3I
AP13C3I(3ICP7/67/90
AP13C3I(3ICP7/67/90
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ACP313NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112518 |
| Mitat | 277.78 x 87.12 x 6.94mm |
| Korvaa | AP13C3I / AP13C3I(3ICP7/67/90 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 52.73Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |