Samsung SLB-1137D yhteensopiva akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Digimax L74W
NV100HD
NV106 HD
NV30
NV11
i80
NV103
NV40
L74 Wide
TL34HD
i100
NV24HD
i85
NV100HD
NV106 HD
NV30
NV11
i80
NV103
NV40
L74 Wide
TL34HD
i100
NV24HD
i85
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SLB-1137D
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SLB1137D |
|---|---|
| EAN | 4894128005308 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.85 x 33.75 x 6.60mm |
| Korvaa | SLB-1137D |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |