Samsung SLB-07A yhteensopiva akku 720 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
ST50
ST500
ST550
TL100
TL220
TTL-20
TL205
TL210
TL220
TL225
ST600
ST500
ST550
TL100
TL220
TTL-20
TL205
TL210
TL220
TL225
ST600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SLB-07A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SLB07A |
|---|---|
| EAN | 4894128028451 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 47.50 x 15.40 x 15.00mm |
| Korvaa | SLB-07A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |