Samsung SC-MM10, SC-MM10BL, SC-MM10S akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SC-MM10
SC-MM10BL
SC-MM10S
SC-MM11
SC-MM11BL
SC-MM11S
SC-MM12
SC-MM12BL
SC-MM12S
SC-X205L
SC-X205WL
SC-X210L
SC-X210WL
SC-X220L
SC-X300
SC-X300L
VP-X205L
VP-X210L
VP-X220L
VP-X300
VP-X300L
SC-MM10BL
SC-MM10S
SC-MM11
SC-MM11BL
SC-MM11S
SC-MM12
SC-MM12BL
SC-MM12S
SC-X205L
SC-X205WL
SC-X210L
SC-X210WL
SC-X220L
SC-X300
SC-X300L
VP-X205L
VP-X210L
VP-X220L
VP-X300
VP-X300L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kameroiden alkuperäisakut:
SB-P240A
SB-P240ABC
SB-P240ABK
SB-P240ABC
SB-P240ABK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SBP240A |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128005247 |
| Korvaa | SB-P240A / SB-P240ABK / SB-P240ABC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 57.25 x 37.01 x 14.01mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |