Samsung SB-P120A, SB-P120ASL, SB-P120ABC, SB-P120ABK yhteensopiva akku 1200 mAh
calcActive())">
Samsung SB-P120A, SB-P120ASL, SB-P120ABC, SB-P120ABK yhteensopiva akku 1200 mAh
In stock
- SKU
- CS-SBP120A
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-X300
VP-X205L
SC-X220L
SC-X205WL
SC-MM12BL
SC-MM11BL
SC-MM10BL
VP-X220L
SC-X300L
SC-X210WL
SC-X205L
SC-MM12
SC-MM11
SC-MM10
VP-X300L
VP-X210L
SC-X300
SC-X210L
SC-MM12S
SC-MM11S
SC-MM10S
VP-X205L
SC-X220L
SC-X205WL
SC-MM12BL
SC-MM11BL
SC-MM10BL
VP-X220L
SC-X300L
SC-X210WL
SC-X205L
SC-MM12
SC-MM11
SC-MM10
VP-X300L
VP-X210L
SC-X300
SC-X210L
SC-MM12S
SC-MM11S
SC-MM10S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SB-P120A
SB-P120ASL
SB-P120ABC
SB-P120ABK
SB-P120ASL
SB-P120ABC
SB-P120ABK
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SBP120A |
|---|---|
| EAN | 4894128005223 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 57.50 x 37.25 x 8.90mm |
| Korvaa | SB-P120A / SB-P120ASL / SB-P120ABC / SB-P120ABK |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |