Samsung SB-LH73 yhteensopiva akku 650 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SDC-MS61S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
SB-LH73
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SBLH73 |
|---|---|
| EAN | 4894128006015 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 46.10 x 35.67 x 5.82mm |
| Korvaa | SB-LH73 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |