Samsung SB-L1674 yhteensopiva akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
K10D
K20D
K20D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI50
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NP400 |
|---|---|
| EAN | 4894128005131 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.90 x 39.60 x 20.95mm |
| Korvaa | BP-21 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |